Zbigniew Stępniak – bas

 

Zbigniew Stępniak

xzbyszek@me.com

info@bassoprofundo.pl

telefon: +48 604 27 58 48

Zajrzyj również:

prof. Bożena Porzyńska - sopran – www.bozenaporzynska.eu

prof. Artur Milian - skrzypek – www.arturmilian.eu

Anton Birula - LUTEDUO – www.luteduo.com

Paweł Łukaszewski - kompozytor – www.lukaszewski.org.uk

Wiesław Bednarek - baryton – www.wieslawbednarek.com

Marek Rzepka - bas – www.marek-rzepka.com

Joel Frederiksen - bas, basso profondo – www.joelfrederiksen.com

Vladimir Miller - basso profondo – http://profi-coach.de/Basso; http://vladimirmiller.info

Bogusław Morka - tenor – www.boguslawmorka.pl

Javier Hagen - ternor, konatratenor – www.javierhagen.ch

Michał Kulenty - saksofonista, kompozytor – http://mkulenty.kdm.pl

Piotr Baron - saksofonista, kompozytor – www.baron.cba.pl


Dekameron - zespół muzyki dawnej – www.dekameron8.republika.pl

Jodlerklub „Echo” Reitnau – www.jodlerklub-echo-reitnau.ch

Glottispol – www.glottispol.pl

Prywatne Policealne Studium Sztuki Wokalnej w Poznaniu – www.vocalart.pl

Polskie Stowarzyszenie Pedagogów Śpiewu – www.psps.com.pl

Stowarzyszenie Polskich Muzyków Kościelnych – www.spmk.pl

Stowarzyszenie Polskich Muzyków Artystów – http://spa-m.pl

Olsztyńskie koło Stowarzyszenia Polskich Muzyków Artystów – www.kolospam.olsztyn.pl


Leksykon Kultury Warmii i Mazur – http://leksykonkultury.ceik.eu

Biblioteka Utworów Chóralnych – http://biblioteka.caecilianum.eu

Petrucci Music Library – http://imslp.org

Bach Cantatas Website – www.bach-cantatas.com

Musica Sacra Edition – www.musicasacra.waw.pl

Biblioteka Musiakademie w Bazylei – http://bibliothek.musik-akademie.ch

Katalog muzyczny biblioteki w Upsali – http://www2.musik.uu.se/duben/advancedSearch.php


Mój profil na facebooku – www.facebook.com/zbigniew.stepniak.9?ref=tn_tnmn